Jestem szczęśliwa. Nie mam wolniejszych miesięcy pod względem opieki nad zwierzętami. Zgłoszenia są cały czas. Mamy już termin na wrzesień 🙂

Mniej udzielałam się na swoim blogu bo mamy  intensywny czas! 🙂

Nawet moja nauczycielka angielskiego  planuje przygarnąć psiaka rasy bokser. (oczywiście z Fundacji 🙂 ) Jak tylko będzie miała taką możliwość, zostanę jego osobistą pet-sitterką.

Uwielbiam boksery, oto mój wirtualny podopieczny:
http://www.bokserywpotrzebie.pl/bond-mazowsze

Z tego też względu za pozwoleniem opiekunów Gibsona, poszła z nami na spacer. (jest zresztą sąsiadką Gibsona:) ). Gibon był bardzo szczęśliwy.  Oto Gibson.

IMG00448-20120327-1309

Gibson – Cane Corso

ZLECENIA KOCIE: Mimo, że w grafiku nie wpisuję zleceń kocich mam ich od 1 do 5 domów w ciągu miesiąca 🙂 Jest to na prawdę super wynik. Czasami bywa tak, że w ciągu jednego dnia mam 4 domy z kotami (Plus psa u nas i nie zapomnijmy o tym, że regularnie wyprowadzam psy od poniedziałku do piątku.) Nasi pet-sitterzy również mają zlecenia.

 

Wiele zawdzięczam zadowolonym klientom, którzy polecają mnie znajomym lub rodzinie. Dziękuję również Piotrow Wojtków i Agnieszce Faber ( www.dogadajciesie.pl) – polecają mnie psiakom które trenują.
Dzięki Piotrowi kilku moich podopiecznych wychodzi na dobrą drogę 😉
Warto podkreślać, że się kogoś ceni za jego pracę i osobowość.

W weekend również przyjechał Bilbotek (zdjęcia dzisiaj wieczorem). Bilbotek jest staruszkiem i ma chore serduszko. (z tego powodu cały czas dyszy)

IMG_1069

Bilbo

 

W sobotę odwiedzałam swojego podopiecznego którego wyprowadzam w ciągu tygodnia.
Mega pracowity pies! Wszystkie sztuczki łapie w locie. Smaki również potrafi łapać w powietrzu. 😉
Od niedawna pozwalam mu chodzić bez smyczy. Musieliśmy się lepiej poznać :)Jest bardzo posłuszny. Gdy biega bez smyczy wystarczy “cmoknąć” cicho pod nosem a on już podbiega do nogi. Jest psem pasącym i mógłby pracować bez przerwy… Gratuluję jego opiekunce. Jedyny mankament 😉 nie pozwala zbliżyć się gdy je – nawet w odległości 1m. Jednak to jego jedyna wada :);), nad którą na pewno da się pracować.

Oto Dżeki.

IMG00452-20120328-1435

Jestem teraz u Figi, zwanej Mynią a może już teraz Myni, zwanej Figą? Mam nadzieję, że jej opiekunka Magdalena, nie jest na mnie zła, że przyczyniłam się do zmiany imienia Figi 😉 Ciężko mówić do Myni-Figa 😉
FILM _MYNIA myyyyyyynia

 

W tym tygodniu mam kilka spotkań z nowymi podopiecznymi 🙂 Muszę pochwalić się jednym bo nie wytrzymam…

Oto ten cudny pies tzw. AS Owczarek Australijski 🙂

20110806