Referencje

Opiekunka kotów Ameli i Puchasia Pani Jolatna B.

Chciałabym bardzo podziękować za opiekę nad moimi kociakami. Kotki zastałam w doskonałej formie, zadowolone.
Mam nadzieję na dalszą współpracę. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi.

Opiekunka kotów Ameli i Puchasia Pani Jolatna B.

Magdalena Z. prawowita opiekunka: Rudolfa, Chmurka, Nugata, Fuksa i Chandy

Moje koty były już pod opieką firmy pani Darii Godlewskiej wielokrotnie. Zawsze byłam na bieżąco informowana o tym, co się działo podczas każdej wizyty i jak się miewają podopieczni. Koty były w dobrej formie, kuwety czyste, miseczki pełne chrupek. Jestem bardzo zadowolona z opieki i zamierzam korzystać z usług firmy także w przyszłości.

Magdalena Z. prawowita opiekunka: Rudolfa, Chmurka, Nugata, Fuksa i Chandy

Marta i Norbert B. – HUAYRA

Pani Daria i jej mąż wspaniali życzliwi ludzie z wielką pasją. Nasza Huayra czuje się u nich jak u siebie w domu. Super podejście do podopiecznego jak i do jego rodziny. Naprawdę wspaniali ludzie którzy wkładają serce w to co robią. Serdecznie polecamy “OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI DARIA GODLEWSKA”

Marta i Norbert B. a w szczególności HUAYRA

Prawowici Opiekunowie Barego: lek.wet. Ewa M.

Panią Darię poznałam będąc w potrzebie, gdy z powodu wyjazdu służbowego poszukiwałam Osoby do spacerów z psem, półtorarocznym owczarkiem coli.
Bardzo się ucieszyła, że po wykonaniu telefonu Pani Daria zgodziła się na spacery z moim Barym. Trochę mnie to mile zdziwiło, że Pani Daria uzależniła podjęcie spacerów od akceptacji Jej Osoby przez mojego psa. Było mało czasu a mimo to Pani Daria koniecznie chciała się spotkać na spokojnie wcześniej, by omówić upodobania mojego psa. Ja od początku darzyłam Ją zaufaniem, ponieważ jest moją “koleżanką” w zawodzie.
Pani Daria okazała się niesamowicie wrażliwą i czułą opiekunką, dyskretnie pomagającą w tym o co głupio było mi nawet Ją prosić. Bardzo pomogła Mojemu Tacie miłą rozmową, dyskretną troską czy nie zrobić kawy. Razem wychodzili z Barym na spacery wypełnione bieganiem, które mój Tato wspomina do tej pory.  Pani Daria zaopiekowała się nie tylko bardzo profesjonalnie moim Barym ale po prostu domem. Pani Daria jest niesamowicie dobrym obserwatorem. Otrzymałam od Niej fachową pomoc i poradę w sprawach, które sama doświadczonym okiem zauważyła.
Bardzo dziękuję Pani Dario za trud i zaangażowanie Pani w opiekę, za pomoc i za te wszystkie dobre uczucia, które od Pani otrzymaliśmy.

Prawowici Opiekunowie Barego: lek.wet. Ewa M.

Prawowita Opiekunka Milusia i Zezika : Karolina

Darię poznałam trzy lata temu w lecznicy Marcel 2, w której leczyłam moje koty a Daria pracowała jako technik weterynarii. Akurat szykowałam się na wakacje i nie wiedziałam jak rozwiązać sprawę opieki nad zwierzętami, podczas mojej nieobecności. Na szczęście okazało się, że Daria oprócz pracy w lecznicy,  jest również opiekunem zwierząt. Na urlop wyjechałam z drżącym serce ale powrót do domu rozwiał wszelkie moje obawy. Przywitały mnie zrelaksowane koty, oczywiście trochę stęsknione ale oprócz tego zadowolone i w świetnej formie. Od tamtego czasu Miluś i Zezik zostają zawsze pod opieką Darii, nie wyobrażam sobie innej opiekunki. Koty ją zaakceptowały i polubiły a ja zyskałam zaufanego opiekuna a przy okazji bardzo sympatyczną koleżankę. Dodatkowym atutem Darii jako opiekuna jest jej zawodowe przygotowanie, które pozwala na zostawienie pod jej opieką również chorego lub niedomagającego zwierzaka. Mamy pewność, że zalecone leki zostaną podane a w razie kłopotów zdrowotnych pupil zostanie szybko skonsultowany u weterynarza. Jednym słowem polecam!

Prawowita Opiekunka Milusia i Zezika : Karolina

Prawowita Opiekunka Maddox’a i Cocki: Magdalena S.

Coca-kotka Maddox2-kotPani Daria Godlewska opiekowała się moimi kotami podczas mojej nieobecności. W swoim zawodzie profesjonalnie łączy podejście do zwierząt z nieukrywaną miłością do podopiecznych. Uważam, że dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu jakie posiada, można z czystym sumieniem powierzyć Jej opiece każdego zwierzaka. Cechuje Ją sumienność  i zaangażowanie, co w przypadku pracy wymagającej systematyczności (jak np. mechaniczne opróżnianie pęcherza – tzw. “wyciskanie pęcherza” u mojego kota) jest elementem nieocenionym. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż opiekując się moimi kotami wykonała powierzone Jej zadania w sposób w pełni satysfakcjonujący – zarówno dla mnie jako właścicielki, jak i (co najważniejsze) dla czworonogów. Kobieta z pasją – pełny profesjonalizm, entuzjazm i wiele innych cech, które w sobie łączy wywierają niesamowite pozytywne wrażenie.

Prawowita Opiekunka Maddox’a i Cocki: Magdalena  S.

Prawowici Opiekunowie Botisa, Mrówki, Krówki,Ranki, Petki, Sushi, Sumika, Skalara, Pumby: lek.wet. Magdalena K-P

Jestem lekarzem weterynarii. Poznałam Darię w Klinice ELWET gdzie pracowała jako technik weterynarii. Zważywszy na fakt, że podobała mi się jej praca i podejście do zwierząt, postanowiłam powierzyć jej moje zwierzęta pod opiekę w czasie naszych wyjazdów. Daria ma pod opieką moją hodowlę sfinksów kanadyjskich  oraz trzy psiaki rasy whippet. Jakiś czas temu do naszej gromadki dołączyła świnka morska, którą Daria również była w stanie się zaopiekować. Opieka odbywa się w naszym domu.  Po długim urlopie byłam bardzo miło zaskoczona ,oprócz tego że  wszystkie zwierzaki zastałam w swietnej kondycji i humorze to dodatkowo moje mieszkanie było posprzątane ( umyta podłga )  i miałam podlane wszystkie kwiaty w domu i na balkonie. Mamy pełne zaufanie do Darii a nasze zwierzęta bardzo ją polubiły. Z całą pewnością mogę polecić Darię jako odpowiedzialnego i profesjonalnego opiekuna zwierząt.

Prawowici Opiekunowie Botisa, Mrówki, Krówki,Ranki, Petki, Sushi, Sumika, Skalara, Pumby: lek.wet. Magdalena K-P

Elżbieta i Tadeusz R.

referencje3

Prawowici opiekunowie Barego: Elżbieta i Tadeusz R.

Sabine F

referencje

Prawowici opiekunowie Lulu: Sabine & Olivier F.

M i T Šuler

rekom1
Prawowici Opiekunowie Mimi i Elli: M i T Šuler

Prawowity Opiekun: Marcin

Mój Atos:) Daria dziękuje Ci bardzo za opiekę nad moim maleństwem.
Nie wyobrażam sobie żebym mógł go dać do przypilnowania komuś innemu.
Będę polecał twoją opiekę wszystkim znajomym DZIĘKUJĘ!
Najlepsza OPIEKA POD SŁOŃCEM! Atos był zachwycony!

Prawowity Opiekun: Marcin

Prawowici Opiekunowie Balbiny i Fleksa: Dr Aleksandra T.

Naszym życiem rządzą przypadki i tak było także z poznaniem Pani Darii. Wyjeżdżałam na konferencję na kilka dni i niestety w ostatniej chwili okazało się, że nikt nie będzie mógł się zająć moimi kociakami – dwoma maluchami Balbiną i Fleksem. Problem był tym większy, że łobuzy miały koci katar, brały antybiotyki i nie mogły stykać się z innymi zwierzakami. Potrzebowały opieki, podania leku i czułości. Nie mogłam ich oddać do hotelu, do zaprzyjaźnionej lecznicy… Nie wiedziałam, co robić…

Wtedy z pomocą przyszła koleżanka i Internet. Znalazła Panią Darię, zadzwoniła do niej, opowiedziała o problemie i okazało się, że problemu nie ma . Tego samego dnia wieczorem Pani Daria przyjechała do mnie, żeby zapoznać się z kociakami no i ze mną. Nawet, jeśli miałam pewne obawy przed tym spotkaniem, czy mogę zaufać osobie zupełnie mi nieznanej, przekazać klucze do mieszkania…tak wszystkie te obawy zniknęły, gdy Pani Daria pojawiła się u mnie.

Najpierw zachwyciła się kociakami a one nią. Później nie przestając się z nimi bawić opowiadała o sobie, o swoim doświadczeniu, o tym, dlaczego robi to, co robi. Jedno było pewne – Pani Daria kocha swoje zajęcie i kocha zwierzaki. Codziennie pod moją nieobecność otrzymywałam sms-y z „raportem” o stanie zdrowia i ducha maluchów. Wiedziałam, że są w dobrych rękach. Po powrocie z konferencji Pani Daria przekazała jeszcze dodatkowe swoje spostrzeżenia i wskazówki dotyczące pielęgnacji kociaków.

Polecam Panią Darię każdemu, kto kocha swoje zwierzaki, kto potrzebuje opieki dla nich. To rozwiązanie jest najlepsze – żaden hotel nawet najbardziej komfortowy nie zapewni zwierzakom spokoju, który znajdą we własnym domu pod opieką tak ciepłej, odpowiedzialnej, profesjonalnej opiekunki.

Pani Dario, dziękuję w imieniu swoim oraz w imieniu Balbiny i Fleksa. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Pani pomocy.

Prawowici Opiekunowie Balbiny i Fleksa: Dr Aleksandra T.

Prawowici Opiekunowie: Joanna M.

W związku z wyjazdem po raz pierwszy powierzyłam opiekę nad moimi czterema kotami obcej osobie. Pani Daria okazała się uczciwą i zaangażowana osobą. Po powrocie zastałam koty w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. To najlepiej świadczy o tym, ze miały zapewnione wszystkie potrzeby do których są  przyzwyczajone i pomimo tęsknoty dobrze się czuły pod opieka p.Darii.
Następnym razem już bez obaw skorzystam z pomocy p.Darii.

Prawowici Opiekunowie: Joanna M.

Prawowici Opiekunowie: Anna Ż., Warszawa

Szanowna Pani Dario,

Chciałabym serdecznie Pani podziękować za ponad 2-tygodniową oddaną opiekę nad moimi kotkami, szczególnie za wnikliwą obserwację chorej kici i podawanie jej lekarstw. Po powrocie znalazłam je w bardzo dobrej formie, lepszej niż kiedykolwiek wcześniej, gdy je zostawiałam. Zauważyłam tez, ze szybko nabrały do Pani zaufania, co nie jest dla nich typowe, sa lękliwe, rzadko witaja w drzwiach nowego gościa, czego w Pani przypadku byłam świadkiem.
Jestem pod wrażeniem Pani pogody ducha, entuzjazmu i oddania.

Z wyrazami szacunku

Prawowici Opiekunowie: Anna Ż., Warszawa
(referencje z dnia 12.08.11)

Marek O.

Panią Darię pamiętam jeszcze z czasów, gdy przed kilkoma laty pracowała w lecznicy dla zwierząt Marcel 2 przy ul. Wołoskiej. Od tamtej pory parokrotnie zostawiałem pod jej opieką moje oba koty i zawsze znajdowałem je po powrocie w jak najlepszej formie. Rad jestem, że mogę w każdej chwili zostawić jej klucze do mieszkania i wyjechać, nie niepokojąc się o moje zwierzęta.

Z wdzięcznością – oraz nadzieją na dalszą współpracę

Marek O.
Warszawa

Prawowici Opiekunowie Soni: M. Nowakowska

Panią Darię poznałam w Klinice ELWET, została polecona przez pracującą tam lekarz  weterynarii. Potrzebowałam osoby która pomoże mi przy moim szczeniaku Soni,  rasy jack russell terrier.

Dzięki Pani Darii, Sonia szybko nauczyła się podstawowych komend. Zaangażowanie i pasja z jaką Pani Daria podchodziła do pracy z moim psem,  nauczyły Sonię pozytywnego reagowania na różne nowe sytuacje.Współpraca przebiegała pomyślnie. Powierzałam Pani Darii swojego pupila w takcie wyjazdów. Odbierałam wesołego i szczęśliwego psa. Mój pies dzięki obecności Pędzla (psa Pani Darii) szybko
zaakceptował inne, nawet większe psy.
Pani Daria zajmowała się regularnie pielęgnacją Soni.

Obecnie Sonia nie mieszka już w Warszawie. Widzę jednak jak ważny i owocny był dla niej czas socjalizacji. Dobrze znosi nowe sytuacje jak i wizyty u weterynarza. Sonia, mimo upływu czasu, nie zapomniała tego czego nauczyła ją Pani Daria.

Pełen profesjonalizm jaki Pani Daria wkłada w swoją pracę, jest godzien polecenia.

Prawowici Opiekunowie Soni: M. Nowakowska

Prawowita Opiekunka Melissy: Olga P.

Szczerzę mogę polecić Darię każdemu, kto potrzebuje osoby, która może zająć się psem podczas nieobecności właścicieli. Już ponad rok podczas naszych wyjazdów Daria opiekuje się naszą amstaffką Melissą (w naszym domu) i zawsze wszystko jest w porządku  ???? Pies zadowolony, właściciele – spokojni. Bardzo się cieszę, że poznałam Darię, ponieważ odkąd ona zostaje z Melissą, zniknął odwieczny problem “chcemy wyjechać, co robić, nie ma z kim zostawić psa?!”.

Referencja z dnia 26.07.11

Prawowita Opiekunka Melissy: Olga P.

Prawowici Opiekunowie Joya: A. Krawczuk

Dziękuję Pani za opiekę nad naszym maleństwem ???? Joyem wyżełkiem niemieckim.

Wiem dobrze, że psy tej rasy bardzo tęsknią za właścicielami i ciężko z nimi wtedy wytrzmać .   Nie wspomnę o tym, że nasz Joy do łatwych piesków nie należy. Jest upartym indywidualistą i zagorzałym myśliwym ????

Wszystko to nie ułatwiało Pani opieki nad nim, a poradziła sobie wspaniale! Joy za każdym razem wracał do domu zadbany, wybiegany (a potrzebuje dużo ruchu), natomiast stresu związanego z rozłąką nie było. Po prostu było mu u Pani dobrze i ma także nowego kolegę Pędzla.

Pani Dario, zapewniam, że będę podrzucać Pani Joya jeszcze nie raz!

Z pełną odpowiedzialnością mogę także polecić Panią jako opiekunkę dla psów, bo wiem, że zadba Pani o nie z pełnym profesjonalizmem przepełnionym miłością.

Pozdrawiam

Prawowici Opiekunowie Joya: A. Krawczuk

Prawowici Opiekunowie Leona: W.Bazarnik

Dziękuję bardzo za opiekę i serdeczność dla mnie.  Zadowolony  Leon. Pewność, że powierzyliśmy Leona w dobre ręce, pozwoliła nam spokojnie spędzić urlop.

Serdeczne dzięki

Prawowici Opiekunowie Leona: W.Bazarnik

Prawowita Opiekunka Kruszynki: D. Łanowska

Pani Dario, pragnę podziękować za opiekę nad moją kotką, dzięki Pani pomocy mogłam spokojnie korzystać z wypoczynku na urlopie, nie martwiąc się o moją pupilkę Kruszynkę , jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Pani oraz liczę na Pani pomoc w przyszłości.
Pozdrawiam Panią.

Prawowita Opiekunka Kruszynki: D. Łanowska

Prawowici Opiekunowie Luny: M.Z.Kurlus

Podczas naszego wyjazdu urlopowego Pani Daria opiekowała się w swoim domu moją sunią Luną. W związku z faktem, że Pani Daria też ma psa spotkaliśmy się wcześniej by sprawdzić czy pieski się zaakceptują. W ustalonym dniu przywieźliśmy Lunę. Nasza sunia od razu dobrze się poczuła w nowym środowisku. Pani Daria szybko nawiązała kontakt z naszą pupilką. Podczas wakacji średnio co 2-3 dni dostawaliśmy sms informacje na temat zdrowia i zachowania Luny.|

Po powrocie zastaliśmy Lunkę w dobrym zdrowiu, czyściutką, wyczesaną. Okazywała sympatię swojej tymczasowej opiekunce.

Możemy polecić Panią Darię wszystkim osobom wyjeżdżającym na urlop, jeśli nie mogą swojego pupila zabrać ze sobą. Pani Daria jest miłą, kontaktową osobą, kocha zwierzęta i świetnie się nimi opiekuję. Jeszcze raz gorąco polecamy.

Prawowici Opiekunowie Luny: M.Z.Kurlus

Prawowici Opiekunowie Myszy i Fretki: Ania i Michał

Pani Daria opiekowała się dwójką naszych kotek u nas w domu przez prawie dwa tygodnie, w czasie naszego urlopu.

Została polecona nam jako opiekunka dla zwierząt w lecznicy weterynaryjnej, a jeszcze bardziej przekonała nas do siebie w trakcie bezpośredniego spotkania z nami i naszymi kotami. Widać, że Pani Daria kocha zwierzęta, a do swojej pracy podchodzi nie tylko profesjonalnie i odpowiedzialne, ale także z ogromnym zaangażowaniem i pasją. W czasie naszej nieobecności Pani Daria odwiedzała kotki 2-3 razy dziennie, czasami zostawała z nimi dłużej, karmiła, wymieniała wodę, sprzątała kuwetę, bawiła się z nimi i nawet podlewała nam kwiaty:) Co było bardzo ważne dla nas – po każdej wizycie dostawaliśmy szczegółową relację o tym, jak koty się mają. Byliśmy bardzo zadowoleni z opieki, a co najważniejsze – po naszym powrocie koty wyglądały na zadbane, zadowolone i nie były zestresowane, jak np. po pobycie w hotelu dla zwierząt. Z całą pewnością polecamy usługi Pani Darii jako opiekunki dla zwierząt.

Prawowici Opiekunowie Myszy i Fretki: Ania i Michał

Prawowici Opiekunowie Aki: Maja L.

jw Witajcie! Sprobuję napisać referencję po polsku bo nie jestem Polką. Mieszkam w Warszawie już dwa lata i na początku było mi bardzo trudno znaleźć dobrego opiekuna dla mojego psa. Aki jest małym pieskiem i potrzebuje opieki w domu a nie w hotelu dla dużych psów. Aki jest energicznym psem i lubi dużo spacerować. Darię znalazłam na www.petsitter.pl i między innymi opiekunami ona mi się wydała wyjątkowa. I miałam rację! Daria jest świetnia! Kocha psy i koty i mój Aki był bardzo zadowolony i szczęśliwy. Podczas mojego wyjazdu, Aki miał mały problem z łapką i Daria każdego dnia sprawdziła stan łapy i informowała mnie. Dziękuję jej za wszystko! For foreigners living in Warsaw: please contact me if you need some help with your pet as I do know how hard it can be if you don’t speak the language.

Prawowici Opiekunowie Aki: Maja L.

Prawowici Opiekunowie Koksa: M. Sykucka, M. Kwaśniak

Bardzo dziękujemy Pani Darii za profesjonalną opiekę nad naszym 6-miesięcznym wtedy Koksikiem podczas naszego urlopu. Poza tym, że wrócił szczęśliwy i wybawiony po szaleństwach z Pędzlem, to jeszcze nauczony kilku fajnych nowych rzeczy, przydatnych podczas jego dalszego wychowania. Pani Daria ma dużą wiedzę i doświadczenie, a także ogromną cierpliwość, która była bardzo potrzebna przy naszym małym wariacie. Na bieżąco byliśmy informowani o postępach Koksa i jego samopoczuciu, dlatego mogliśmy spokojnie i bez stresu korzystać z uroków wyjazdu. Polecam wszystkim, którzy szukają osoby zaangażowanej, pracującej z pasją i z podejściem do zwierząt, także tych trudniejszych. Z pewnością powierzymy Pani Darii naszego psiaka ponownie, jak tylko będziemy gdzieś wyjeżdżać.

Prawowici Opiekunowie Koksa: M. Sykucka, M. Kwaśniak

Prawowita Opiekunka: M.Strelbicka

Na podstawie ponad rocznej współpracy z Panią Darią Godlewską mogę stwierdzić, że Pani Daria jest osobą odpowiedzialną, godna zaufania. Pani Daria niejednokrotnie opiekowała się naszymi kotami (sprzątała i dawała jeść) pod czas naszych wyjazdów. Kiedy była potrzeba to podawała tez leki kotom. Z całą pewnością mogę powiedzieć że Pani Daria jest osobą godną polecenia.

Prawowita Opiekunka: M.Strelbicka

Prawowita Opiekunka boksera Dema: Beata

O Pani Darii dowiedzieliśmy się od znajomych z osiedla. Powiedzieli nam, że swoim podopiecznym potrafi okazać ciepło i miłość. Gdy nadeszły wakacje i wyjazd, nie mogliśmy za bardzo wziąć naszego bokserka Dema ze sobą. Od razu pomyśleliśmy o Pani Darii.
To był trafny wybór, ponieważ nasz pupilek podczas naszej nieobecności świetnie się bawił i miał wspaniałą opiekę. Po naszym powrocie   Demo był tym samym pełnym radości, cudownym psem. Bardzo dziękujemy Pani Darii za zaangażowanie w wykonywaniu swojej pracy i za okazanie naszemu bokserkowi przyjaźni. Szczerze polecamy Panią Darię, wspaniałą opiekunkę, której można naprawdę zaufać i powierzyć swojego zwierzaka.

W tym roku w wakacje również Demo będzie podopiecznym Pani Darii.

Prawowita Opiekunka boksera Dema: Beata

Prawowici Opiekunowie Lulu: Bożena i Tomasz

Pani Daria opiekowała się naszą suczką Lulu (wyżłem weimarskim) wielokrotnie, zarówno przez kilka dni jak i przez kilka tygodni, podczas naszych wakacji. Za każdym razem – mając na uwadze dojrzały wiek Lulu oraz jej liczne, przebyte choroby – Pani Daria bardzo troszczyła się o kondycję fizyczną i psychiczną suczki. Dzwoniła do nas zdając nam relację z zachowania Lulu, z jej samopoczucia, a także ze swoimi (niebezpodstawnymi) obawami o jej zdrowie. Zdarzało się, że w przypadku konieczności Pani Daria brała Lulu do kliniki, w której pracowała, aby lekarz zbadał sunię i ocenił jej stan zdrowia; oczywiście wszystko w porozumieniu z nami. Pani Daria jest osobą niezwykle profesjonalną, która posiada nie tylko wiedzę fachową pomocną w opiece nad zwierzakami, ale również ogromne serce dla nich. Naszą suczkę traktowała niezwykle serdecznie, dbała o jej kondycję fizyczną, o jej dietę, a także samopoczucie. Suczka ogromnie się cieszyła na nasz widok i była stęskniona, jednak do Pani Darii zawsze przyjeżdżała bez strachu, przyjaźnie merdając ogonem; traktowała Panią Darię jak dobrego przyjaciela. Pani Dario, ogromnie dziękujemy za serce jakie Pani włożyła w opiekę nad Lulu. Pozdrawiamy ciepło,

Prawowici Opiekunowie Lulu: Bożena i Tomasz

Prawowita Opiekunka Zary (Cane Corso): A. Wilmańska

Wszystkim, którzy szukają opiekunki do swojego zwierzaka – bardzo polecam Darię!

Prawowita Opiekunka Zary (Cane Corso):  A. Wilmańska

Prawowity Opiekun Dingotka : Z.Sarata

Już po raz trzeci zajmowała się Pani moim Dingusem. Dwa razy ulokowałem psa w ostatniej chwili, przed niespodziewanym wyjazdem. Stanęła Pani na głowie, żeby mi pomóc. Dingus bardzo się cieszy, kiedy podjeżdżam pod Pani dom. Popiskuje i ciągnie do środka. Ma tam przecież kolegę – Pędzla, z którym radośnie się wita i bawi. Kiedy go odbieram również jest radosny co świadczy o tym, że był dobrze traktowany. Krótki pobyt w innym otoczeniu jest z pewnością miły, ale zawsze najlepiej jest we własnym kojcu. Dziękuję i zapewniam, że Dingusa będę Pani podrzucać jeszcze nie raz.

Prawowity Opiekun Dingotka : Z.Sarata

Prawowity Opiekun Saurona: Bartosz B.

Pani Daria opiekuje się naszym Sauronem zwanym Kapuśniakiem, Synusiem i Żuberkiem, podczas naszych wyjazdów. Pani Daria pokochała naszego cudaka i jak sądzimy z wzajemnością. Psiak potrzebuje dużo ruchu, co z całą pewnością Pani Daria mu zapewnia. Saucio, nie zostaje sam na dłużej niż 3-4h. Otrzymujemy na meila relacje z pobyty lub gdy jest tylko taka możliwość, dzwonimy do siebie. Żubrzyk dogaduje się z Pędzlem. Śpią przytulone do siebie. Dodam również, że przez pewien czas Pani Daria przyjeżdżała do naszego domu aby wyprowadzać Saurona raz dziennie. Jesteśmy zadowoleni i z całą pewnością możemy polecić Ją jako opiekunkę, nawet dla najbardziej wymagających właścicieli.

Prawowity Opiekun Saurona: Bartosz B.

Prawowita Opiekunka Kacpra, Kiwi i szczurków: Izabela R-P

Moje zwierzaki w liczbie czterech, świetnie czują się pod opieką Darii, a w tej grupie jest tylko jeden pies. To oznacza, że usługi wychodzą poza zakres wychodzenia z psami ???? Polecam… i moje zwierzątka też. ????

Prawowita Opiekunka Kacpra, Kiwi i szczurków: Izabela R-P

Prawowici Opiekunowie Antka, Igora i Maciejki: Dagmara R.

IgorDziękuję Pani Darii za wspaniałą opiekę nad moimi trzema kotami – niepełnosprawnym Antkiem, syjamczykiem Igorem i Maciejką. Odkąd pojawiła się w naszym domu, wiem, że mogę spokojnie wyjechać i nie martwić się o to, czy wszystko będzie w porządku.  Dzięki swojej wiedzy, cierpliwości i umiejętnościom Pani Daria wspaniale potrafi zająć się nieufnym i niepełnosprawnym zwierzęciem, które wymaga specjalistycznych zabiegów. Nawet z najbardziej niewdzięcznym zadaniem, jakim jest „ręczne” opróżnianie pęcherza radzi sobie z uśmiechem i niezwykłą cierpliwością. Jestem jej bardzo wdzięczna, bo zanim ją poznałam nie mogłam wyjechać z domu na dłużej niż 24 godziny. Dziękuję jej za profesjonalizm i wspaniałe podejście do zwierząt. Z  pełnym przekonaniem polecam Panią Darię jako wspaniałą opiekunkę nawet dla trudnych, nieufnych i wymagających specjalistycznych zabiegów zwierząt.

Prawowici Opiekunowie Antka, Igora i Maciejki: Dagmara R.

Prawowita Opiekunka Tuli: Marta M.

Daria została mi polecona przez  znajomą, jako bardzo rzetelna opiekunka. Kiedy po raz pierwszy zostawiłam mojego psa – Tulę na weekend u Darii, Daria codziennie informowała mnie jak się Tula miewa, jak się zachowuje, jak często chodzi na spacery itp. Po moim powrocie,  Daria zdała szczegółową relację o przebiegu weekendu i dodatkowo opisała zachowania mojego psa, które zwróciły jej uwagę i w jaki sposób sugeruje je zmienić.  Jej podejście do psa i do swojej pracy tak mi się spodobało, że poprosiłam Ją aby została opiekunką Tuli na co dzień. Daria jest wyjątkowa (mam doświadczenie z innymi opiekunkami) – nigdy nie odwołuje spacerów, zawsze zostawia wiadomość czy na spacerze wszystko było ok, informuje jeśli zauważy coś niepokojącego, rzetelnie się rozlicza no i przede wszystkim naprawdę kocha Tulę (z wzajemnością – jak mi się wydaje – Tula kocha Darię) Poza tym Daria nie tylko wyprowadza psa na spacer –  w trakcie spacerów Daria szkoli psa metodą pozytywnego wzmocnienia, co sprawia że Jej usługi są naprawdę wyjątkowe.Mam do Darii stuprocentowe zaufanie i z całym przekonaniem polecam Ją jako idealną opiekunkę dla psa.

Prawowita Opiekunka Tuli: Marta M.

Prawowici Opiekunowie Gibsona (Cane Corso) : Anna i Filip W.

Dziękujemy Pani Darii za wspaniałą opiekę nad Gibsonem.  Znaleźliśmy w niej wspaniałego opiekuna dla naszego psa, którego traktujemy jak członka rodziny. Pani Daria zawsze sumiennie wywiązywała się ze swoich obowiązków, wkładając w swoją pracę dużo uczucia i zaangażowania a nasz pies znalazł w niej wspaniałego przyjaciela. Z głębokim przekonaniem polecamy Panią Darię jako osobę, której można z pełnym zaufaniem przekazać pod opiekę swojego pupila.

Prawowici Opiekunowie Gibsona (Cane Corso) : Anna i Filip W.

Prawowici Opiekunowie Bazo: Justyna i Viktor B.

Pani Daria i wyznaczeni opiekunowie już kilkukrotnie zajmowali się naszym Cane Corso. Przebywał zarówno w domach opiekunów, Pani Daria ratuje nas też w przypadku nagłych krótkich wyjazdów – otrzymuje klucze od mieszkania i wyprowadza psa. Bazo bardzo lubi swoich opiekunów i zawsze wraca zadowolony. Ważna dla nas jest ciągła informacja smsowa i telefoniczna na temat samopoczucia Bazo, a nawet tego co miłego wydarzyło się na spacerze.

Każdemu komu zależy na profesjonalnej opiece osób, które naprawdę lubią to co robią polecamy Panią Darię.

Prawowici Opiekunowie Bazo: Justyna i Viktor B.

Prawowici Opiekunowie Miszki [*] i Zuli: Anna Cz.

Pani Daria to bardzo oddany i kompetentny opiekun. Moja suka trafiła do Niej w okresie rekonwalescencji po poważnej operacji i wymagała wielu zabiegów pielęgnacyjnych, podawania leków i wizyt kontrolnych u weterynarza i wszystko to było wykonywane z wielką dbałością. Pani Daria bardzo dba o komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny zwierzęcia, a także do każdego przypadku podchodzi indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem. Mimo  że moja suczka po operacji była w nie najlepszym stanie, byłam o nią zupełnie spokojna podczas mojej nieobecności. Odebrałam ją zadowoloną i w świetnej formie. Nie powierzyłabym jej nikomu innemu.

Prawowici Opiekunowie Miszki [*] i Zuli: Anna Cz.

Jasna, Rubi, Dusi, Leszek, Muri [*] and Matej

4U6C9546-CopyIMG_0257-Copy1Being originally from Slovenia and having moved to Warsaw not so long ago, we were in a dire need of a petsitter, who would assume care of our two beloved cats, Muri [*], Leszek and Dusi, in times when we would be travelling back to Slovenia to visit our families. We have to admit, up to the point when we started looking for solutions on what to do (and packing up cats and putting them on a plane there and back was our absolute last option), we were not even aware that something like a “petsitter” exists in Warsaw. But let me tell you this, we have found a true gem in Daria! She has already had our cats for two of our trips back to Slovenia, feeding them twice a day, making sure their toilets are neat and just overall cuddling them and they love her. And when we miss them, we only have to open our e-mail client and look at one of her emails, as she sends video footage of our cats playing, eating, meowing or sleeping twice a day! And every time we get back, our cats look like they’ve gained a little bit of weight… ???? So, if you are in need of a petsitter – look no further, Daria is your answer!

Jasna, Rubi, Dusi, Leszek, Muri [*] and Matej

Maja K

Hymny pochwalne, peany i pieśni

Wszelkie utwory o pochlebnej treści!

Splendor i aplauz, gloria i chwała

Z Darią współpraca jest niebywała!

Profesjonalna, rzetelna, miła

Daria nie raz mnie zadziwiła!

Stracił dla Darii serce Steficzek

Niezbyt pokorny mały westiczek

Długie spacery, karmienie, zabawa,

Darię zajmuje każda psia sprawa

No i spokojna jest moja głowa

Bo na psie szczęście opiewa umowa!

Prawowita Opiekunka Steficzka: Maja K

Brian and Solveig J

Letter of recommendation

It is with pleasure that we recommend the service of Daria Godlewska, Pet Sitter/technik weterynarii/groomer.

On several occasions Daria and her husband Grzegorz have taken our dog Murphy under their care and both times we have been overwhelmed with the compassion and care that they have extended towards our pet.

During one occasion Murphy stayed with Daria and Grzegorz at their flat in Warsaw but now, as Murphy has grown older, we opted to have Daria and Grzegorz stay at our flat, also in Warsaw, to care for Murphy.

As Murphy is over 16 years old and in need of medicine and special food we felt confident with the professional service they provide.

During both occasions Murphy was taken out for regular walks, was groomed daily and fed according to our instructions.

Additionally, throughout our time away from Murphy, Daira and Grzegorz provided photos and even film clips via email so that we were assured Murphy was in the best of care.

Murphy has grown very fond of Daria and Grzegorz and we gladly recommend their services to any pet owner who demands companionate and professional care for their pet.

Brian and Solveig J

Warsaw, Poland

Księżniczki, Ciotki, Corwina i Mikrusa, Tomasz S.

tsda

Prawowity opiekun: Księżniczki, Ciotki, Corwina i Mikrusa, Tomasz S.

Magdalena K.

referencje-gaja-krauz-—-kopia

Prawowita opiekunka Gajki: Magdalena K.

Ewelina i Jarek

Bez tytułu15

Prawowici opiekunowie Grubcia i Kici: Ewelina i Jarek