Panią Darię poznałam będąc w potrzebie, gdy z powodu wyjazdu służbowego poszukiwałam Osoby do spacerów z psem, półtorarocznym owczarkiem coli.
Bardzo się ucieszyła, że po wykonaniu telefonu Pani Daria zgodziła się na spacery z moim Barym. Trochę mnie to mile zdziwiło, że Pani Daria uzależniła podjęcie spacerów od akceptacji Jej Osoby przez mojego psa. Było mało czasu a mimo to Pani Daria koniecznie chciała się spotkać na spokojnie wcześniej, by omówić upodobania mojego psa. Ja od początku darzyłam Ją zaufaniem, ponieważ jest moją “koleżanką” w zawodzie.
Pani Daria okazała się niesamowicie wrażliwą i czułą opiekunką, dyskretnie pomagającą w tym o co głupio było mi nawet Ją prosić. Bardzo pomogła Mojemu Tacie miłą rozmową, dyskretną troską czy nie zrobić kawy. Razem wychodzili z Barym na spacery wypełnione bieganiem, które mój Tato wspomina do tej pory.  Pani Daria zaopiekowała się nie tylko bardzo profesjonalnie moim Barym ale po prostu domem. Pani Daria jest niesamowicie dobrym obserwatorem. Otrzymałam od Niej fachową pomoc i poradę w sprawach, które sama doświadczonym okiem zauważyła.
Bardzo dziękuję Pani Dario za trud i zaangażowanie Pani w opiekę, za pomoc i za te wszystkie dobre uczucia, które od Pani otrzymaliśmy.

Prawowici Opiekunowie Barego: lek.wet. Ewa M.