O nas

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem rozwijającym swoje kompetencje każdego dnia.
Kochamy zwierzęta i pracę z nimi związaną.

  • właściciel firmy

zobacz wideo

O nas w mediach

Dzień dobry Polsko TVP

Petsitter, czyli sposób na dodatkową pracę

Lęk separacyjny u psa. Jak sobie z nim radzić?

Czy doświadczyłeś negatywnych konsekwencji wynikających z przeżywania stresu przez swojego psa: znaczenie moczem, niszczenie mebli, wylizywanie się, wokalizacja?
Niestety rzadko problemy te znikają samoistnie, a ignorowanie ich może prowadzić do pogłębienia się problemu i utrwalenia go. Do jednych z najczęściej spotykanych problemów należy lęk separacyjny. Co powoduje lęk separacyjny? Jak możemy pomóc naszemu pupilowi? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym filmie!

Zawody w zawody - TVP 3

W marcu 2016 Daria wystąpiła w czwartym odcinku cyklu dokumentalnego “Zawody w zawody”. W każdym odcinku były pokazane dwa zawody. Daria jako petsitterka wystąpiła z Panem Jackiem, który jest koniuszym.

Polskie Radio

– Ludzie szukają opiekunów do psów z miłości do swoich zwierzaków – uważa petsitterka Daria Godlewska. – Dzięki nam pies regularnie chodzi na spacery, jest wybiegany i nie czuje się samotny.

Pytanie na śniadanie

Duże psy w domu.

Pies

Dzięki znajomości jaką nawiązaliśmy z Panią Anią Wolf, poznaliśmy naszą podopieczną Humę. ???? Od wydania artykułu, Huma jest naszą podopieczną.

Pytanie na śniadanie

We wrześniu 2013 Daria wystąpiła w Pytaniu na Śniadanie z podopieczną Stefą. Niestety materiał ten nie jest już dostępny w sieci.

Pozostałe

W 2009 roku w TVP 1 Daria wypowiadała się w sprawie opieki nad zwierzętami, już wtedy miała rezerwacje na kilka miesięcy do przodu.

W tygodniku „Sieci” Daria pojawiła się z Pędzlem i zdjęciem autorstwa Patrycji.

We wrześniu stacja „Superstacja” przeprowadziła rozmowę z Darią o byciu petsitterem.