Jest piątek zaczyna się weekend, a dla mnie to nadal intensywny czas. Mogłabym o tym pisać i pisać, dlaczego intensywny i, że wcale mi to nie przeszkadza, jednak w tym poście nie o tym chciałam napisać.

Każde spotkanie z Klientem daje mi nowe doświadczenia, nie było w mojej 10 letniej działaności jako petsitter, opiekun psów i kotów, takiego samego spotkania z Klientem. Spotkania z Klientami mówią mi, że muszę więcej, jeszcze dokładniej, mówić o tym co robię, czym zajmuje się moja firma Opieka Nad Zwierzętami Daria Godlewska.

Mogłabym się obrazić, że ktoś nie śledzi aktualności, że nie stara się być na bieżąco, prawda ? 😉 😉

Jednak ja robię inaczej, wychodzę ze spotkania, szybko obmyślam jak jeszcze mogę lepiej komunikować.

Sama ostatnio źle zrozumiałam post znajomej i to mi absolutnie pokazało, że dobry komunikat, komunikat wprost, bez domysłów – jest formą najlepszą.

Pojawia się pytanie czy prowadzimy social media żeby ktoś o nas usłyszał i korzystał z naszej usługi czy raczej jest to nasza artystyczna wizja nas samych. Jeśli to pierwsze, to jednak komunikat powinien być jasny – mówiący wprost co możemy DAĆ danej osobie.

Sama lubię pisać długie posty, ale jednak przez wiele lat prowadzenia facebooka Petsitterzy – Daria Godlewska, widzę, że aby ludzie chcieli korzystać a nie tylko czytać co się ma do powiedzenia, to trzeba pisać wprost co robimy. Mam swój specyficzny sposób prowadzenia strony facebookowej i sprawdzało ją trzech specjalistów, poza drobnymi błędami (pokazywaniem za dużej prywaty dzieci itd.) nie mieli uwag. Tym bardziej jak pozna się mnie, to mój facebook firmowy Petsitterzy – Daria Godlewska, staje się spójną całością ze mną. Mimo, że w branży jestem prekursorem prowadzenia takich stron jak facebook firmowy, nadal muszę i chcę udoskonalać. Dlaczego – chociażby dlatego, że kocham to co robię i zależy mi aby moja usługa opieki nad psami i kotami, była rozchwytywana i traktowana jako wzór do naśladowania.

Chcę aby moi Klienci i ich zwierzęta zawsze czuli, że nieustannie zajmujemy się ich zwierzętami z pasją, powagą i miłością.

U nas znajdziecie dla siebie pomoc w:

  • spacerach z Waszymi psami
  • wizytach u Waszych kotów
  • podaniu leków zleconych przez lekarza weterynarii
  • w organizacji czasu przed, w trakcie i po zabiegu operacyjnym
  • opiece nad zwierzętami po operacjach tak żebyście nie musieli brać wolnego w pracy
  • opiece kilka godzin pod rząd jeśli Wasze zwierze jest w trakcie terapii behawioralnej, a na efekty musicie jeszcze poczekać
  • opiece dobowej w Waszym domu gdy wyjeżdżacie
  • opiece dobowej w domu któregoś z naszych Opiekunów
  • wsparcie w rozumieniu zachowań psów i kotów
  • zrozumieniu Waszej sytuacji, bez oceniania po co wzięliście sobie psa / kota skoro np. pracujecie – dla nas ten aspekt jest bezdyskusyjny!