#petsitter #petsitterwarszawa #spacerzpsem #spacer #pies #kot #opiekanadkotem #dariagodlewska

Firmę prowadzi Daria Godlewska, od prawie 10 lat zajmuje się psami i kotami w Warszawie i okolicach. Od 6 lat zatrudnia ludzi / współpracowników. Od roku rozszerzyła działalność firmy na Trójmiasto i okolice.
Jej misją, jest świadczenie usług petsittingowych na najwyższym poziomie. Dlatego zależało jej aby jej nazwisko kojarzyło się z innowacyjnymi pomysłami w branży petsittingowej i dużą skrupulatnością w tworzeniu jakości usługi. Stara się mieć indywidualne podejście do każdego Klienta jak i jego zwierzęcia.
Więcej o właścicielce firmy dowiecie się z zakładki https://opiekanadzwierzetami.com/o-nas/daria-godlewska/

Miasta w jakich zajmujemy się obecnie petsittigiem:
Warszawa i okolice
Trójmiasto i okolice
Jesteśmy otwarci na inne lokalizacje

Ilu firma ma Petsitterów (opiekunów kotów oraz psów):
Obecnie 7-8 petsitterów. ( Daria, Patrycja, Sylwia, Emilia, Ania, Kaja, czasami Kasia oraz Grzegorz).
Misja właścicielki, to baza petsitterów którzy będą spełniali normy które wypracowała przez prawie 10 lat intensywnej pracy i rozwoju w zawodzie.

Kto czuwa nad pracą Petsitterów/ role w fimie:
Pierwszorzędnie umowa – skonstruowana przez prawnika, tak aby Klient czuł się bezpiecznie podejmując współpracę z Petsitterami naszej firmy.
Następnie Daria Godlewska – właścicielka firmy z pomocą swojej asystentki Patrycji Borowskiej, która współpracuje z firmą już od 6 lat.
Patrycja jest asystentką i petsitterem w Trójmieście i okolicach. Rolą Patrycji jest odpisywanie na mejle, odpisywanie opiekunom, informowanie ich na bieżąco o wszystkich sprawach, byciu na posterunku gdy Daria jest na np. spotkaniu z Klientem i jego zwierzęciem. Patrycja wspólnie z Darią pilnuje czasu wykonywanych wizyt, ustala logistycznie grafik, sprawdza jakość nagranych filmów przez danego Petsittera. Jest bardzo ważną w Darii życiu i pracy osobą, gdyż pozwala Darii rozwijać firmę, zajmując się bieżącymi sprawami.
Daria Godlewska w firmie jest głównie właścicielem firmy. Jednak dla tych którzy nie wiedzą co to oznacza, wyjaśnimy.
Odpowiada za jakość, merytoryczną część, szkoli Petsitterów, utrzymuje kontakt z Klientem, pomaga w szkoleniu psów jak i pomaga rozwiązywać problematyczne zachowania psów oraz kotów. Zajmuje się wszystkimi formalnościami w firmie. Jest również petsitterem – czyli faktycznie opiekuje się psami i kotami w firmie, jednak głównie zwierzętami chorymi, wymagającymi szkolenia, czy bardziej specjalistycznego podejścia. Wyodrębnienie opiek których podejmuje się właścicielka firmy, wymagał rozwój rozwój firmy, dbanie o kontakt z Klientem ( co trudno jest wykonywać należycie będąc w trakcie spaceru z psem czy w czasie wizyty u kota), ilość formalności, konieczności szkolenia Petsittetów zatrudnionych w firmie.
Petsitterzy – spacerują z psami, odwiedzają koty, są odpowiedzialni za przyjemne relacje z podopiecznymi, realizują zalecenia które mają wypisane przy danym zwierzęciu, jeśli trzeba to kontynuują szkolenie psa, podają leki. Rzetelnie informują o przebiegu wizyty. Do ich obowiązków należy również konieczność uczestniczenia w szkoleniach poszerzających wiedzę, przeprowadzonych przez firmę. Opiekunowie dobierani są nie tylko na podstawie miłości do zwierząt ale również zwracamy uwagę na wysoką kulturę osobistą danej osoby, chęć rozwoju, punktualność, rzetelność i lojalność za równo wobec Klienta jak i firmy.

Usługi których możecie od nas oczekiwać:
1) Wizyty u kotów (1-3 x dziennie – nawet tych przewlekle chorych)
2) Spacery u psów (codzienne, wizyty kilka razy dziennie, wizyty okazjonalne)
3) Wizyty u psów kilka godzin dziennie pod rząd
4) Wizyty u kotów kilka godzin dziennie pod rząd
5) Opieki dobowe nad psami ( u Klienta w domu jak i u Petsittera – głównie u właścicielki firmy)
6) Opieki dobowe nad kotem ( u Klienta w domu)
7) Szkolenie psów – dla Klientów którzy korzystają z usług opiekowo-spacerowych
8) Porady behawioralne kotów i psów  – dla Klientów którzy korzystają z usług opiekowo-spacerowych
9) Opieka nad zwierzętami po operacjach
10) Wizyty u lekarza weterynarii
11) Opieki na wyłączność – wtedy Petsitter zajmuje się tylko jednym zwierzęciem w danym terminie
12) Wizyty u groomera
13) Podawanie leków, pobieranie krwi, kroplówki, iniekcje, opatrunki itp.

W celu zarezerwowania opieki/ spacerów, zapraszamy do wypełnienia ankiety na naszej stronie www.opiekanadzwierzetami.com i/lub wysłanie zgłoszenia na mejla asystentka@dariagodlewska.pl