Nie ma czasu nawet żeby napisać kilka zdań. Jest 23:02 i właśnie wróciłam od kotów. Przepraszam nowych klientów którzy chcieli abyśmy zaraz po naszym urlopie zaopiekowali się ich kotami, musieliśmy odmawiać. Niestety jest trochę tak, że kto pierwszy, ten lepszy… Faktycznie nowym klientom częściej odmawiamy niż stałym gdyż nowy klient wiąże się ze spotkaniami zapoznawczymi a mając tyle pracy nie mogę być na tylu spotkaniach. Zgłosiło się 11 stałych kocich klientów i 5 nowych ( te domy przyjęliśmy pod swoje skrzydła), w tym spacery z psami, noclegi Patrycji i nasze u psów plus psiak u nas. Mamy jeszcze organizację II firmowych urodzin i do góra poniedziałku chcemy wysyłać zaproszenia. Patrycja mając część (bardzo małą część firmy) przez 11 dni, zobaczyła ile jest przy firmie pracy pomijając samą wizytę u zwierzęcia.

Urlop spędziliśmy intensywnie. Dużo zwiedzania. Byliśmy w południowej części Włoch. Dziękujemy tym którzy rozumieli, że musimy odpocząć. Osoby które wysyłały maile pisząc, że to brak profesjonalizmu zostawiać na stronie nr firmowy którego się nie odbiera, niech zastanowią się czy po takim mailu opieka nad zwierzęciem ma sens. Jeśli nie znając mnie, ktoś mnie ocenia to chyba lepiej żeby takie osoby poszukały innego opiekuna. Urlop ogłosiliśmy zaraz po wykupieniu biletów, czyli jakieś pół roku temu.  Mamy takie zasady z osobami które u nas pracują, że minimalnie zajmują się bezpośrednim kontaktem z klientem i Patrycja zajmowała się odbieraniem telefonów od klientów,  których zwierzętami opiekowała się w czasie naszego urlopu. Miała też dostęp do innego maila z którego wysyłała wszelkie informacje o stanie zwierząt.

Nie uważam aby brakiem profesjonalizmu było zabranie ze sobą mojego nr telefonu na wakacje, a wręcz uważam to za objaw wielkiej odpowiedzialności i profesjonalizmu jakiego często brakuje. Dzięki temu byłam w stałym kontakcie z Patrycją a klienci którzy potrzebowali informacji na JUŻ pisali smsy i bez problemu otrzymywali ode mnie odpowiedź.

Całe szczęście my mamy świetnych klientów i im podziękujemy 8 września. Podziękujemy im za lojalność! cierpliwość podczas umawiania spotkań! zaufanie!

IMG_9792Oto zdjęcie które odzwierciedla mnie na chwilowym spotkaniu rodzinnym… Odpisuję na smsa Pani Ani od Myszy i Fredzika. Ci którzy mnie znają wiedzą, że moja firma jest dla mnie najważniejsza.
16.08 pracę zaczynam o 4:30 więc życzę dobrej nocki!

Daria