Daria Godlewska
właściciel firmy

Daria Godlewska - właściciel, opiekun, trener

Założycielka i właścicielka PIERWSZEJ w Polsce, PROFESJONALNEJ firmy opiekującej się psami i kotami.

Studentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, kierunek Psychologia.

Technik weterynarii z doświadczeniem zawodowym, certyfikowany petsitter, groomer.

Ponad 7 letni staż pracy jako petsitter w Warszawie, pozwolił na poznanie potrzeb kotów, psów oraz ich prawowitych opiekunów.

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2004 roku, rozpoczynając Technikum Weterynaryjne w Łomży.

Pracowała jako technik weterynarii w Klinice dla zwierząt w Manchesterze.

Praktyki zawodowe odbywała w Klinikach Weterynaryjnych na Podlasiu, jak i w hodowlach psów.

Umiejętności związane z wychwytywaniem wczesnych objawów chorobowych u psów i kotów, zdobyła w dwóch Klinikach Weterynaryjnych Marcel 2 i Elwet.

Podczas długiej pracy jako technik weterynarii, nabyła wiele nietypowych, jak na petsittera, umiejętności, takich jak: podawanie kroplówek, zastrzyków, opieka nad zwierzętami po operacjach.

Doświadczenie zawodowe

2004-2008 – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr.7 w Łomży, kierunek Technik Weterynarii. Cztery lata technikum rozwinęły moją pasję i umiejętności. Odbyłam praktykę zawodową w Łomżyńskich Klinikach Weterynaryjnych oraz praktykę  w hodowli psów „MAGNA” ( poznałam tam takie rasy jak: mastif angielski, mastif neapolitański, pointer, beagle, jack russell terrier).

2008-2009 – Praca/ roczny staż, na stanowisku Technik Weterynarii w Klinice Weterynaryjnej MARCEL 2. Byłam jedynym technikiem wet.w placówce przy Wołoskiej, więc odpowiadałam za wszystkie obowiązki należące do stanowiska tech.wet.
Pierwsze zlecenia wyprowadzania psów, opieki nad psami i kotami, otrzymałam już w pierwszym miesiącu pracy.

10.2009-06.2010 – Praca na cały etat, w całodobowej Klinice Weterynaryjnej ELWET, na stanowisku Technika Weterynarii. Dzięki szpitalowi który mieści się w Klinice, zdobyłam bardzo duże doświadczenie w opiece nad zwierzętami po operacjach lub chorymi. Przez cały okres pracy w Klinice, opiekowałam się regularnie kotami oraz psami plus wyprowadzałam psy, w miarę możliwości czasowych. Ilość chętnych na pozostawienie pupila pod moją opieką, zwiększała się z tygodnia na tydzień, postanowiłam więc przejść na umowę zlecenie.

06.2010-10.2010 – Praca na zlecenie w Klinice Weterynaryjnej ELWET. Dzięki takiemu połączeniu, mogłam pracować dużo więcej jako PETSITTER.

Od 10.2010 – praca wyłącznie jako PETSITTER

Kursy/wykłady/seminaria

 1. Kurs grooming-u (2009)- strzyżenie i pielęgnacja zwierząt – w Łodzi „Psi Salon- Salon Pielęgnacyjny Psów Ewy Grabowskiej” www.psisalon.pl
 2. Kurs Petsitter COAPE
 3. Wykłady – Spotkanie z teorią cz.2-„Zaawansowane techniki nagradzania” prowadzone przez Piotra Wojtków www.dogadajciesie.pl 03.12.11
 4. Warsztaty – Najpierw Wytresuj Kurczaka wrzesień  2013r
 5. Seminarium ” Wpływ żywienia na zachowanie psów”  z Sybilla Berwid-Wójtowicz 25.01.2014
 6. Studia na SWPS – Psychologia 2014-2019
 7. Kurs Dyplomowy COAPE – byłam na wszystkich zjazdach, jednak nie napisałam ostatecznej pracy.
 8. Kurs trenerski „Trening czyni mistrza” lipiec – sierpień 2016
 9. Warsztaty masażu GaSa  09.07.2016 – indywidualne w naszym domu

W firmie zajmuje się

 • opieką nad zwierzętami w naszym domu – psy,
 • wizytami u kotów,
 • zabiegami typowymi dla zawodu Technika Weterynarii ( podawanie kroplówek, iniekcja, opatrunki, toaleta ran, pobieranie krwi w domu klienta, przycinanie pazurków, mycie zębów, mycie uszu, podawanie tabletek, zakraplanie leków do oczu, podawanie insuliny, opróżnianie pęcherza moczowego u kotów, lewatywy dla psów po operacjach, zdejmowanie szwów oczywiście jeśli rana nie wymaga pojawienia się u Lekarza Weterynarii, ogólna pomoc przy zwierzętach chorych i po operacjach),
 • wizytami w Klinikach Weterynaryjnych z podopiecznymi,
 • umawianiem wizyt w Klinikach,
 • koordynowaniem przygotowań, związanych z operacją, opieka po operacji,
 • pomocą w kontrolowaniu stanu zdrowia zwierzęcia, przypominanie/ podpowiadanie gdzie, kiedy i co trzeba wykonać u Lekarza Weterynarii,
 • kontakt z klientem,
 • przygotowaniem umów,
 • koordynowaniem pracownikami,
 • kontrolowaniem jakości usług,
 • formalnościami związanymi z prowadzeniem firmy.

Języki

 1. angielski
 2. włoski w trakcie nauki